Natahovacíí páka pro AR TacLatch ARC-S

Kód: 71/99
Novinka
Značka: TacLatch
2 379 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

TacLatch ARC-L je špičková, oboustranná nabíjecí páka, která umožňuje maximální výkon během soutěží, boje a při rekreační střelbě na střelnici. TacLatch ARC rozkládá sílu po celém systému, což minimalizuje opotřebení a zajišťuje, že nabíjecí páka se pohybuje přímo dozadu. Mechanismus ARC, který uvolňuje západku při tlaku na kteroukoliv část páky, umožňuje střelci ovládat zbraň rychleji než s tradičními komponenty a usnadňuje použití pušky i pro osoby menšího vzrůstu. Navíc, protože modely ARC používají standardní pružinu a nemají žádné vačky ani jiné složité součástky, jejich odolnost a spolehlivost neovlivní negativně parametry zbraní, na které budou instalovány.

Detailní informace

Vrácení a výměna zdarma

Detailní popis produktu

Všechny produkty TacLatch jsou 100% vyrobeny v USA.

Další detaily:

Pohyblivé částii jsou vyrobeny z hliníku 7075, který má o pouhé jedno procento méně než dvojnásobnou pevnost oproti nejčastěji používanému hliníku 6061. Jelikož nabíjecí páky TacLatch vytvářejí obrovskou páku, tato zvýšená pevnost zajistí zvýšenou odolnost.

„Stonek“ (část, která se zasouvá a vysouvá) má dodatečnou vrstvu „Dry Lube“ high-tech povlaku teplotně tvrzenou přes Type III tvrdou anodizaci, což výrazně zvyšuje lubrikační vlastnosti.

Zaoblené, oboustranné páky se nezachytávají o výstroj a nebudou vás píchat, když je puška zavěšena na rameni.

Mechanismus páky je ideální pro každého, kdo nosí rukavice nebo pro střelce menšího vzrůstu.

Specifikace:

Obráběný hliník 7075 a 6061. ARC-S 1.5 oz (43 g). Vhodné pro standardní uppery platformy AR (.223 a Pistol Caliber Carbine).

Nekompatibilní s platformami AR-10 .308.

Doplňkové parametry

Kategorie: Natahovací páky
Hmotnost: 0.1 kg
#sizes_table#: hidden
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: