Natahovací páka pro AR TacLatch ARC-L

Kód: 1580
Novinka
Značka: TacLatch
2 379 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
27.6.2024

TacLatch ARC-L je špičková, oboustranná nabíjecí páka, která umožňuje maximální výkon během soutěží, boje a při rekreační střelbě na střelnici. TacLatch ARC rozkládá sílu po celém systému, což minimalizuje opotřebení a zajišťuje, že nabíjecí páka se pohybuje přímo dozadu. Mechanismus ARC, který uvolňuje západku při tlaku na kteroukoliv část páky, umožňuje střelci ovládat zbraň rychleji než s tradičními komponenty a usnadňuje použití pušky i pro osoby menšího vzrůstu. Navíc, protože modely ARC používají standardní pružinu a nemají žádné vačky ani jiné složité součástky, jejich odolnost a spolehlivost neovlivní negativně parametry zbraní, na které budou instalovány.

Detailní informace

Vrácení a výměna zdarma

Detailní popis produktu

šechny produkty TacLatch jsou 100% vyrobeny v USA.

Další detaily:

Pohyblivé částii jsou vyrobeny z hliníku 7075, který má o pouhé jedno procento méně než dvojnásobnou pevnost oproti nejčastěji používanému hliníku 6061. Jelikož nabíjecí páky TacLatch vytvářejí obrovskou páku, tato zvýšená pevnost zajistí zvýšenou odolnost.

„Stonek“ pro více páčivé ARC-L je vyroben z high-tech předvalku a takto  ještě více zvyšuje pevnost.

Prodloužené, oboustranné páky maximalizují rychlost během soutěže a umožňují plynulý provoz pušek s full-size zaměřovačem.

Nabíjecí páka se aktivuje, když je stlačena jakákoliv část páky, což zajišťuje plynulý provoz ve všech prostředích.

Specifikace:

Specifikace: Obráběný hliník 7075 a předvalek (billet). ARC-L 1.75 oz (46 g), ARC-S 1.5 oz (43 g). Vhodné pro standardní uppery platformy AR (.223 a Pistol Calibre Carbine).

Nekompatibilní s platformami AR-10 .308.

Doplňkové parametry

Kategorie: Natahovací páky
Hmotnost: 0.1 kg
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: